Wedstrijdschema

zat 10 mrt - zon 11 mrt - zat 17 mrt - zon 18 mrt - zat 24 mrt - zon 25 mrt - zat 31 mrt - zat 7 apr - zon 8 apr - zat 14 apr


laat schema zien voor  


10 maart | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes C2 5111  Harlinger Mixed Hockey Club MC2 75     n.n.b uit -   info
Meisjes B3 4006  GHHC Groningen MB6      n.n.b   info
 
Jongens C2 3581  MHC Westerkwartier JC1 35     n.n.b uit -   info
 
Meisjes D3 7167  HC Bedum MD1 30   08:15  09:30 uit -   info
Meisjes D1 6983  MHC Daring-Veendam MD1    09:45  10:15 Rabobankveld  info
Fluiten: Boudewijn Bartelds (Jongens A1) en Kasper Mulder Smit (Jongens A1)
Meisjes D2 7163  HC Eelde MD4    09:45  10:30 Zandveld  info
Fluiten: Daphne van der Veen (Dames 2) en Jolanda Visscher (Dames 3)
Meisjes C3 4569  GHHC Groningen MC4 25   09:20  10:30 uit -   info
Meisjes C1 4570  Steenwijk MC1 65   09:10  11:00 uit -   info
 
Jongens C1 3488  GHHC Groningen JC2    11:00  11:45 Rabobankveld  info
Fluiten: Jeroen Haze (Jongens A1) en Jolijn Lenstra (Meisjes A1)
 
Meisjes B1 4011  GHHC Groningen MB2    11:45  12:30 Zandveld  info
Fluiten: Joep Kleine (Heren 1) en Remko Hamersma (Zaal Heren 2)
Meisjes D4 7048  MHC Coevorden MD1    12:45  13:15 Rabobankveld  info
Fluiten: Loïs van Beek (Dames 2) en Marleen Sterk (Dames 3)
Meisjes B4 4024  HC Winsum MB1 35   12:10  13:30 uit -   info
Meisjes A2 3858  HHC Quick Stick MA3 50   12:25  14:00 uit -   info
Meisjes A1 3717  GHHC Groningen MA2    13:45  14:15 Zandveld  info
Fluiten: Lukas de Boer (Heren 2) en Goeman Kranenborg (Heren Veteranen midwinter)
 
Jongens B1 3375  GHHC Groningen JB3    14:00  14:45 Rabobankveld  info
Fluiten: Roel Lamein (Heren 1) en Gerard Venema (Heren Veteranen A)
 
Meisjes C4 4548  GHBS MC7    15:00  15:45 Zandveld  info
Fluiten: Wouter Smit (Heren 1) en Annemiek Lefferts (Dames 1)
Meisjes B2 4029  H.V.A. MB1 35   14:40  16:00 uit -   info
 
Jongens A1 3211  GHHC Groningen JA3    15:45  16:15 Rabobankveld  info
Fluiten: Kelvin Hu (Zaal Heren 1) en Carmen Ruchti (Dames 2)
Jongens D1 6920  GHHC Groningen JD4 25   15:20  16:15 uit -   info

10 maart | Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Jongens 6E1 5824  MHC Westerkwartier JE1 35   07:40  08:45 uit -   info
Jongens 8E1 5754  GHBS J8E1    08:30  09:00 Zandveld AB info
 
Meisjes 6E2 6332  GHHC Groningen ME4    08:30  09:00 Rabobankveld D info
Meisjes 6E3 6326  GHBS ME2    08:30  09:00 Rabobankveld C info
Meisjes 8E3 6156  HC Eelde M8E1    08:30  09:00 Zandveld CD info
Meisjes F2 1e/2e jaars 6612  GHBS MF6    08:45  09:15 Rabobankveld B info
 
Mixed F1 2e jaars 6611  de Graspiepers MF2 40   08:05  09:15 uit -   info
 
Meisjes F1 2e jaars 6599  H.V.A. MF2    08:45  09:15 Rabobankveld A info
Meisjes 6E1 6343  Eemsmond ME2 35   08:10  09:30 uit -   info
 
Mixed F3 1e/2e jaars 5997  GHHC Groningen JF4 25   08:50  09:45 uit -   info
 
Meisjes 8E2 6152  MHC Daring-Veendam M8E2 15   09:15  10:00 uit -   info


Teams
Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor