Trainingsschema donderdag 23 november 2017   10:06
Trainingsschema veld
Seizoen 2017-2018

Het nieuwe trainingsschema wordt hier z.s.m. gepubliceerd.
Dit schema loopt van 11-9-2017 t/m 1-12-2017
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Eline Udo
Loes Hindriks
Zandveld - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Heleen Goren
Nova Cornelissen
Rabobankveld - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Paulien Venema
Claudia Venema
Zandveld - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Lizanne Lamein Rabobankveld - AB
18:30 - 19:15 Conditie Trainingsgroep Zandveld - AB Arjan Griffioen
18:30 - 19:15 Vaste elftalkeepers D Trainingsgroep Rabobankveld - AB Ger Diekstra, even weeknummers, D keepers
19:15 - 20:00 Conditie Trainingsgroep Zandveld - AB Arjan Griffioen
19:15 - 20:00 Vaste elftalkeepers C Trainingsgroep Rabobankveld - AB Ger Diekstra, even weeknummers, C keepers
20:00 - 21:00 Conditie Trainingsgroep Zandveld - AB Arjan Griffioen
20:00 - 20:45 Vaste elftalkeepers B en hoger Trainingsgroep Rabobankveld - AB Ger Diekstra, even weeknummers, B keepers en hoger
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C1 Roel Lamein
Anna Christiaanse
Rabobankveld - AB
17:00 - 18:00 Jongens C2 Tom Hindriks Rabobankveld - CD
17:00 - 18:00 Jongens D1 Ewald Neerken Zandveld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Marleen Venema Zandveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Joost Franssen Zandveld - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Marleen Venema Zandveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Carmen Ruchti Rabobankveld - CD
18:30 - 19:30 Jongens B1 Emily Venema Rabobankveld - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Joost Franssen Zandveld - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Amrit Raghoebar Rabobankveld - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Erik de Wal Zandveld - AB
19:30 - 20:30 Jongens A1 Emily Venema Rabobankveld - AB
20:00 - 22:00 Korfbal Trainingsgroep Zandveld - CD
20:00 - 21:00 Dames 2 Erik de Wal Zandveld - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Margreet Hindriks Rabobankveld - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Amrit Raghoebar Rabobankveld - CD
21:00 - 22:00 Heren 2 Erik de Wal Zandveld - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes F1 2e jaars Daphne Hoesen
Zara Nolden
Rabobankveld - B
16:00 - 17:00 Meisjes F2 1e/2e jaars Paulien Venema
Linde Venema
Rabobankveld - D
16:00 - 17:00 Mixed F1 2e jaars Jamie Molenhuis
Julian Coops
Rabobankveld - A Coördinatie Ageeth
16:00 - 17:00 Mixed F3 trainingsteam Anna Christiaanse Rabobankveld - C
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Jamie Molenhuis Zandveld - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Jeroen Haze
Julian Coops
Zandveld - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Zara Nolden Zandveld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Liz van der Klei
Linde Venema
Zandveld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Marjolein Doornbosch Zandveld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Ageeth Udo- Huisman
Lorian Klatter
Rabobankveld - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Eline Udo
Julia Boelmans
Rabobankveld - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Marjolein Doornbosch Zandveld - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Hein Doornbosch Rabobankveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Celine Scholte
Eline Udo
Rabobankveld - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D4 Liz van der Klei Zandveld - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Celine Scholte
Claudia Venema
Rabobankveld - AB
20:00 - 21:00 Dames 3 Rabobankveld - AB Training o.b.v. roulatie van H1
20:00 - 21:30 Heren Veteranen A Rabobankveld - CD
20:00 - 21:00 Heren Veteranen B Rabobankveld - CD
20:00 - 21:00 Vader & Moeder hockey Zandveld - AB Training o.b.v. roulatie D1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens C2 Tom Hindriks Rabobankveld - CD
17:00 - 18:00 Jongens D1 Ewald Neerken
Nova Cornelissen
Rabobankveld - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Roel Lamein Zandveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Marleen Venema Rabobankveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D2 Heleen Goren
Nova Cornelissen
Zandveld - AB
18:00 - 19:00 Meisjes D3 Paulien Venema Rabobankveld - AB
19:00 - 20:00 Jongens B1 Emily Venema Zandveld - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Marleen Venema Rabobankveld - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B4 Carmen Ruchti Rabobankveld - AB
20:00 - 21:30 Meisjes B1 Amrit Raghoebar Rabobankveld - AB
20:00 - 21:00 Meisjes B2 Erik de Wal Rabobankveld - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 Jamie Molenhuis Rabobankveld - AB
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Jeroen Haze
Julian Coops
Rabobankveld - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Zara Nolden Rabobankveld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Liz van der Klei Rabobankveld - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 Marjolein Doornbosch Rabobankveld - AB
18:00 - 19:00 6 E en 8 E keepers Trainingsgroep Zandveld - AB O.l.v. Lizanne Lamein, Anne Will Jager, Lindsey Perdon en Els v.d. Tuin
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Ageeth Udo- Huisman
Julia Boelmans
Rabobankveld - AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 Marjolein Doornbosch
Jente Ketellapper
Rabobankveld - AB
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Joost Franssen Rabobankveld - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Claudia Venema
Celine Scholte
Zandveld - CD
19:00 - 20:00 Jongens A1 Emily Venema Rabobankveld - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Joost Franssen Rabobankveld - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Hein Doornbosch Zandveld - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C4 Celine Scholte
Eline Udo
Zandveld - CD
20:00 - 21:00 Heren 2 Erik de Wal Rabobankveld - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Margreet Hindriks Zandveld - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Amrit Raghoebar Zandveld - AB
21:00 - 22:00 Dames 2 Erik de Wal Rabobankveld - AB
Teams
Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor