Wedstrijdschema

zat 10 mrt - zat 17 mrt - zat 24 mrt - zat 31 mrt - zat 7 apr - zat 14 apr - zat 21 apr - zat 28 apr - zat 12 mei - zat 26 mei


laat schema zien voor  


10 maart | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 3717  GHHC Groningen MA2    13:45  14:15 Zandveld  info
Fluiten: Lukas de Boer (Heren 2) en Goeman Kranenborg (Heren Veteranen midwinter)
Meisjes A2 3858  HHC Quick Stick MA3 50   12:25  14:00 uit -   info
Meisjes B1 4011  GHHC Groningen MB2    11:45  12:30 Zandveld  info
Fluiten: Joep Kleine (Heren 1) en Remko Hamersma (Zaal Heren 2)
Meisjes B2 4029  H.V.A. MB1 35   14:40  16:00 uit -   info
Meisjes B3 4006  GHHC Groningen MB6      n.n.b   info
Meisjes B4 4024  HC Winsum MB1 35   12:10  13:30 uit -   info
Meisjes C1 4570  Steenwijk MC1 65   09:10  11:00 uit -   info
Meisjes C2 5111  Harlinger Mixed Hockey Club MC2 75     n.n.b uit -   info
Meisjes C3 4569  GHHC Groningen MC4 25   09:20  10:30 uit -   info
Meisjes C4 4548  GHBS MC7    15:00  15:45 Zandveld  info
Fluiten: Wouter Smit (Heren 1) en Annemiek Lefferts (Dames 1)
Meisjes D1 6983  MHC Daring-Veendam MD1    09:45  10:15 Rabobankveld  info
Fluiten: Boudewijn Bartelds (Jongens A1) en Kasper Mulder Smit (Jongens A1)
Meisjes D2 7163  HC Eelde MD4    09:45  10:30 Zandveld  info
Fluiten: Daphne van der Veen (Dames 2) en Jolanda Visscher (Dames 3)
Meisjes D3 7167  HC Bedum MD1 30   08:15  09:30 uit -   info
Meisjes D4 7048  MHC Coevorden MD1    12:45  13:15 Rabobankveld  info
Fluiten: Loïs van Beek (Dames 2) en Marleen Sterk (Dames 3)
 
Jongens A1 3211  GHHC Groningen JA3    15:45  16:15 Rabobankveld  info
Fluiten: Kelvin Hu (Zaal Heren 1) en Carmen Ruchti (Dames 2)
Jongens B1 3375  GHHC Groningen JB3    14:00  14:45 Rabobankveld  info
Fluiten: Roel Lamein (Heren 1) en Gerard Venema (Heren Veteranen A)
Jongens C1 3488  GHHC Groningen JC2    11:00  11:45 Rabobankveld  info
Fluiten: Jeroen Haze (Jongens A1) en Jolijn Lenstra (Meisjes A1)
Jongens C2 3581  MHC Westerkwartier JC1 35     n.n.b uit -   info
Jongens D1 6920  GHHC Groningen JD4 25   15:20  16:15 uit -   info


Teams
Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor