Wedstrijdschema

zat 25 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec - zat 30 dec - zat 6 jan - zon 7 jan


laat schema zien voor  


25 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Meisjes A1 3707  Sneeker Mixed Hockey Club MA1 60   11:45  13:15 uit -   info
Meisjes B1 3993  MHC Roden MB1 35   11:10  12:30 uit -   info
Meisjes B2 3989  MHC Westerkwartier MB1    12:45  13:30 Zandveld  info
Fluiten: Gertjan Post en Carmen Ruchti (Dames 1)
Meisjes B3 3992  Hockeyclub Emmen MB2 60   12:15  14:00 uit -   info
Meisjes B4 3988  HC Bedum MB1    14:15  15:00 Zandveld  info
Fluiten: Edwin Venema (Vader & Moeder hockey) en Rosalie van der West (Dames 2)
Meisjes C1 5062  GHHC Groningen MC3    11:15  12:00 Rabobankveld  info
Fluiten: Karin Broekema (Dames 3) en Mariëlle Schouwenaar (Dames 1)
Meisjes C2 5110  Hockeyclub Emmen MC1    12:45  13:30 Rabobankveld  info
Fluiten: Anne Kranenborg-Caneel (Dames 3) en Matthijs Smit (Jongens A1)
Meisjes C3 4517  MHC Lemmer MC1    09:45  10:30 Zandveld  info
Fluiten: Jolanda Visscher (Dames 3) en Daphne van der Veen (Dames 2)
begel. langs het veld
Meisjes C4 4507  HCSO MC2 35   10:40  12:00 uit -   info
Meisjes D1 5004  GHHC Groningen MD3    10:00  10:30 Rabobankveld  info
Fluiten: Jasper Haze (Heren 2) en Elroy Hartman (Heren 2)
Meisjes D2 5000  MHC Roden MD2 35   09:40  11:00 uit -   info
Meisjes D3 4989  Hockeyclub De Hondsrug MD2 20   10:40  11:45 uit -   info
Meisjes D4 4987  Mixed Hockey Club Leeuwarden MD3    16:00  16:30 Zandveld  info
Fluiten: Stijn Peper (Heren 2) en Kasper Mulder Smit (Jongens A1)
 
Jongens B1 3370  MHC Coevorden JB1 65   12:10  14:00 uit -   info
Jongens C1 3481  Sneeker Mixed Hockey Club JC1 60   13:00  14:45 uit -   info
Jongens C2 3578  GHBS JC3    16:00  16:30 Rabobankveld  info
Fluiten: Rik Mak en Harry Cramer (Heren Veteranen midwinter)
Jongens D1 3655  MHC Lemmer JD1    14:30  15:00 Rabobankveld  info
Fluiten: Aniek Stam (Dames 2) en Roel Lamein (Heren 1)


Blauwe jas
08:30 - 13:00  Lienke Bruning  
13:00 - 17:00  Bart Lenstra  
Teams
Goudsponsor
Zilversponsor
Bronssponsor